Junkers LogoBosch Logo
Stage_Baltikum_01.png

Murranguline:

uus kondensaat-tehnoloogiaga küttesüsteem ühendab endas maksimaalse efektiivsuse, atraktiivse disaini ja paindlikud lahendused ning seda on lihtne paigaldada ja hooldada.

Bosch Condens 9000i:

nii lihtne – paigaldamine ei võta praktiliselt üldse aega.

Imeliselt lihtne, lihtsalt imeline – Bosch Condens 9000i. See võimaldab säästa kuni 30%* ajast, mis on tavaliselt vajalik kütteseadme paigaldamiseks ja kasutusse andmiseks. Kütteseade üllatab meeldivalt paljude uuendustega, võtab vähe ruumi ja näeb lisaks hea välja – võimalik on valida uudse tehnoloogia abil valmistatud klaasist esipaneel.

* Mõõtmed võrreldes seadmega Junkers Cerapur Comfort-Eco
Klassifikatsioon näitab seadme Condens 9000i energiatõhusust kasutades automaatikat CW 400
Teiste seadmete klassifikatsioon valikus võib olla erinev

Mida tähendab
tõhus hooldamine

Vähem vaeva,
rohkem ruumi.

Hooldamise all peame silmas aega ja
tõhusust. Bosch Condens 9000i
optimeerib mõlemaid. Komponentide
selge konfiguratsioon tagab kiire ja
mugava juurdepääsu ning intuitiivse
kasutamise.

Otsene juurdepääs:

kõik komponendid paiknevad ülevaatlikult.

Nii ülevaatliku paigutusega kütteseadet ei
ole veel nähtud. Kõigi komponentide järjestikune
paigutus tagab ideaalse ülevaatlikkuse ja
funktsioonide kohese mõistmise. Ka paljud
muud omadused kergendavad märkimisväärselt
teie tööd.

Osadeks jaotatud regulaator:

mugav juurdepääs väljast, lihtne programmeerimine seest.

Väljas: klient saab puutetundliku paneeli abil mugavalt reguleerida põhilisi küttefunktsioone.

Sees: puutetundliku paneeli taga on täiendav tekstiekraaniga regulaator CW400, mis võimaldab süsteemi nupuvajutusega aktiveerida.

15-liitrine paisupaak
Piisav paisumismaht ja laiad
ühendamisvõimalused – näiteks
lisaradiaatorite või põrandakütte jaoks.

Täiustatud soojusvaheti WB5
Valmistatud roostevabast ja
vastupidavast alumiiniumi ja
räni sulamist.

Venturi gaasiventiil
Tagab kõrge moduleerimise ja
vajaliku gaasikoguse reguleerimise
kerge käeliigutusega.

Elektroonilised ühendused
Mugav ja otsene juurdepääs eestpoolt.
Värvikoodid ja eri kujuga pistikud
tagavad ohutu ja õige ühendamise.

1
Osadeks jaotatud regulaator

2
Otsene juurdepääs
close Sulge tooteülevaade

Lai valik kombinatsioone

Condens 9000i soojusvõimsusega 20 kuni 50 kW tagab ideaalse
vastavuse mis tahes küttevajadustele. Lai moduleerimisvahemik
kuni 1 : 10 tagab kogu aasta jooksul suure energiatõhususe. Me
tarnime komplektse seinale kinnitatava seadme koos integreeritud
paisupaagi, pumba ja tagasilöögiklapiga.

Lai valik kombinatsioone
1. Paigaldamine

1. Paigaldamine

Seadme esikülje konstruktsioon tagab komponentide suurepärase ülevaatlikkuse ja nende funktsioonide kohese mõistmise. Kõik olulisemad komponendid on mugavalt juurdepääsetavad. Condens 9000i seinale paigaldamine ei nõua palju aega ega vaeva. See sobib suurema osa varem kinnitatud Junkersi paigaldusplaatidega.

 

Tootekataloog pdf-vormingus

Eins/One
2. Kasutusse andmine

2. Kasutusse andmine

15-liitrine paisupaak tagab küttesüsteemi veele märkimisväärse paisumismahu, näiteks lisaradiaatorite või põrandakütte jaoks. Osadeks jaotatud regulaator võimaldab kliendil mugavalt juhtida peamisi funktsioone puutetundliku juhtpaneeli abil. Selle taga asub optimeeritud ergonoomilisuse ja tekstiekraaniga ärapööratav regulaator CW400, mis võimaldab süsteemi nupuvajutusega aktiveerida.

 

Tootekataloog pdf-vormingus

Zwei/Two
3. Hooldamine, remont ja teenindustööd

3. Hooldamine, remont ja teenindustööd

Avatud konstruktsioon pakub mugavat juurdepääsu ja palju ruumi tööriistade kasutamiseks. Mõõtmisteks ja puhastamiseks kulub märksa vähem aega ja vaeva kui tavaliselt. Kõiki hooldustöid saab teha kiiresti ja lihtsalt, olgu need seotud siis regulaatori, küttekontuuri pumba või ventilaatoriga. Ka soojusvahetit saab avada ja sellele pääseb juurde vaid mõne kruvi lahtikeeramisega.

 

Tootekataloog pdf-vormingus

Drei/Three
4. Ühilduvus

4. Ühilduvus

Bosch Condens 9000i pakub klientidele kõiki võimalusi, mis saavad olla koduvõrgu ühendusel – sealhulgas küttesüsteemi mobiilset kaugjuhtimist nutitelefoni või tahvelarvutiga. Interneti kasutamine pakub eeliseid ka teile. Otseühendus kliendi seadmega tagab töös esinevate tõrgete reaalajas kuvamise nutitelefonis või tahvelarvutis.

 

Tootekataloog pdf-vormingus

Vier/Four

Robert Bosch OÜ õiguslik teave

Robert Bosch OÜ veebilehtede eest vastutaja

 

Nimi ja aadress

Robert Bosch OÜ
Kesk tee 10, Juri alevik
EE-75301 Harjumaa
Estonia

 

Juhatuse liige:

Kaspars Kalviškis

Telefoninumber: +372 6549561
E-Mail: rbee@ee.bosch.com
Käibemaksukohuslase number EE 100740286

Andmekaitsepõhimõtted


© Autoriõigus

Kõik õigused kaitstud. Kogu sisu, sealhulgas, kuid mitte ainult tekst, pildid, graafika, heli, animatsioonid ja videolõigud ning nende paigutus Boschi veebilehtedel on kaitstud autoriõiguse ja teiste intellektuaalomandi õigustega. Nende veebilehtede sisu ei tohi ärieesmärgil kopeerida, levitada, muuta ega kolmandatele isikutele kättesaadavaks teha. Lisaks sisaldavad mõned Boschi veebilehed kolmandate isikute autoriõigustega kaitstud pilte.

Kaubamärgid

Kui ei ole märgitud teisiti, on kõik Robert Bosch OÜ veebilehtedel olevad kaubamärgid kaitstud kaubamärgiõigusega. Eelkõige kehtib see Boschi tootemarkide, tootenimede, äriühingu logode ja sümbolite suhtes. Meie lehtedel kasutatud tootemargid ja kujunduselemendid on Robert Bosch GmbH (Saksamaa) intellektuaalomand.

 

Tehnoloogia

Tehnilised nõuded

Selleks et meie veebilehti teie arvutis optimaalselt kuvataks ja et saaksite kasutada kõiki nende funktsioone, arvestage palun järgmiste soovitustega:

Veebilehitseja

Soovitame kasutada järgmisi veebilehitsejaid: Internet Explorer 8.x (või uuem), Mozilla Firefox 10.x (või uuem), Google Chrome 18.0.x (või uuem) ja Safari 5.x (või uuem). Veebilehitsejate vanemate versioonide (nt Internet Explorer 6) kasutamisel võib meie veebilehtede funktsionaalsus olla mõnel juhul piiratud.

Flash® Player

Mõned Boschi veebilehed sisaldavad animatsioone, mille loomiseks on kasutatud programmi Flash®. Animatsioonide kuvamiseks peab Teil olema installeeritud Flash® Player (versioon 10 või uuem), mille saate alla laadida veebilehelt www.adobe.com

Adobe® Reader

Mõned Boschi veebilehed sisaldavad PDF-dokumente. Nende dokumentide lugemiseks peab teil olema installeeritud Adobe® Reader, mille saate alla laadida veebilehelt www.adobe.com

JavaScript

Mõned Boschi veebilehtede mugavusfunktsioonid eeldavad, et veebilehitsejas oleks lubatud JavaScript. Seepärast soovitame teil oma veebilehitsejas JavaScripti aktiveerida.

Küpsised

Mõned Boschi veebilehtede mugavusfunktsioonid eeldavad, et küpsised oleksid lubatud. Seepärast soovitame teil oma veebilehitsejas küpsised lubada. Lisateavet küpsiste kasutamise kohta leiate jaost „Robert Bosch OÜ andmekaitseteatis“.

Kui soovite meie kasutatavate küpsiste kohta lisateavet, klõpsake jaluses oleval lingil „Privaatsuse seaded“. Lingi „Privaatsuse seaded“ kaudu leiate lisateavet kasutatavate küpsiste kohta. Lisaks saate määrata, milliseid küpsiseid te kasutate.

 

Garantiiteave

See veebileht on koostatud ülima hoolega. Sellele vaatamata ei saa me garanteerida, et siin esitatud teave on täpne ja õige. Robert Bosch OÜ ei võta mingit vastutust kahjude eest, mis tulenevad otseselt või kaudselt selle veebilehe kasutamisest, eeldusel, et need ei ole põhjustatud Robert Bosch OÜ tahtlikust tegevusest või raskest hooletusest.Bosch jätab endale õiguse teha esitatud teabes muudatusi igal ajahetkel ja ilma ette teatamata, ilma mingi kohustuseta siin sisalduvat teavet uuendada.

See veebileht võib sisaldada linke teistele veebilehtedele, mida haldavad kolmandad pooled, kelle üle Boschil puudub kontroll. Robert Bosch OÜ ei võta endale mingit kohustust tagada, et nendel lehtedel sisalduv teave on õige ja et seda uuendatakse. Bosch ei vastuta teiste veebilehtede sisu eest ja vahendab linke ainult teenuse osutamise eesmärgil meie kasutajatele. Sellepärast on teiste veebilehtede linkimine ja nende külastamine läbi Robert Bosch OÜ veebilehe täielikult kasutajate omavastutusel.

Enne selliste linkide avaldamist veendume, et need veebilehed ei sisalda solvava sisuga teavet.Bosch kinnitab, et nende veebilehtede põgusal ülevaatamisel linkide avaldamise ajal ei tuvastatud nendes seadusega vastuolus olevat sisu.Kui Boschile peaks teatavaks saama, et sellised veebilehed sisaldavad seadusega vastuolus olevat teavet, eemaldab Bosch viivitamatult sellised lingid.Lisaks sellele ei vastuta Robert Bosch OÜ sellistel veebilehtedel avaldatud sisu eest ja nendele veebilehtedele ei kohaldu Boschi andmekaitse eeskirjad.

Litsentside välistamine

Robert Bosch OÜ veebilehel olev intellektuaalomand, nagu patendid, kaubamärgid ja autoriõigused, on kaitstud. See veebileht ei anna litsentsi Boschi kontserni (Bosch) äriühingute ega kolmandate isikute intellektuaalomandi kasutamiseks.

Andmekaitse

Robert Bosch OÜ andmekaitsepõhimõtted

Robert Bosch OÜ-l on hea meel, et külastate meie veebilehte ning tunnete huvi meie ettevõtte ja toodete vastu.
Bosch austab teie isikuandmete kaitset
Isikuandmete kaitse on oluline küsimus, millele me pöörame oma tegevuses erilist tähelepanu. Me töötleme veebilehtede külastuste käigus kogutud isikuandmeid konfidentsiaalselt ja rangelt vastavalt Eesti isikuandmete kaitse seadusele.
Robert Bosch OÜ, Kesk tee 10, Jüri alevik, Rae vald, Harju maakond, 75301, Eesti vastutab
töödeldavate isikuandmete eest.
Andmekaitse ja infoturve on meie ettevõtte tegevuspõhimõtete osa.
Robert Bosch OÜ veebileht võib sisaldada linke teistele veebilehtedele, mida käesolev andmekaitseavaldus ei hõlma.
Isikuandmete kogumine ja töötlemine
Isikuandmeid salvestatakse ainult juhul, kui olete need meile vabatahtlikult andnud kindlaksmääratud eesmärgil, näiteks registreerimiseks, uuringutes, konkurssidel osalemiseks või lepingu täitmiseks.
Robert Bosch OÜ on hea meel, et te külastada meie kodulehel ja tervitame teie huvi meie firma ja meie toodete vastu.
Bosch austab teie isikuandmete kaitset
Isikuandmete kaitse on oluline küsimus, millele me pöörame oma tegevuses erilist tähelepanu. Me töötleme veebilehtede külastuste käigus kogutud isikuandmeid konfidentsiaalselt ja rangelt vastavalt Eesti isikuandmete kaitse seadusele.
Robert Bosch OÜ, Kesk tee 10, Jüri alevik, Rae vald, Harju maakond, 75301, Eesti vastutab
töödeldavate isikuandmete eest.
Andmekaitse ja infoturve on meie ettevõtte tegevuspõhimõtete osa.
Robert Bosch OÜ veebileht võib sisaldada linke teistele veebilehtedele, mida käesolev andmekaitseavaldus ei hõlma.
Isikuandmete kogumine ja töötlemine
Kui külastate meie veebilehti, kogutakse järgmist teavet: IP-aadressid, veebileht, millelt te meie veebilehele tulite (viitaja), vaadatud lehed, allalaaditud failid (allalaadimised), vaadatud videod/kuulatud helifailid, klõpsatud lingid, otsingusõnad või fraasid (otsingud veebilehel), külastuse kestus, kasutatav veebilehitseja jms. Kui tulete meie veebilehele internetireklaami, nt bänneri, videoreklaami, otsingumootori reklaami jms kaudu, siis salvestame ka selle, milline reklaam ajendas teid Boschi veebilehti külastama. Sel viisil saadud teave võimaldab meil oma veebilehti optimeerida ja neid veelgi paremini külastajate vajadustega kohandada.
Lisateabe saamiseks või märkuste korral meie küpsiste kasutamise põhimõtete kohta pöörduge Robert Bosch SIA poole:RBSN/GM-BS, Mukusalas 101, Riia, LV-1004, Läti.

Küpsiste kasutamine

1) Boschi küpsised

Bosch kasutab küpsiseid ja aktiivseid komponente (nt JavaScript) selleks, et jälgida külastajate eelistusi ja kohandada oma veebilehtede disaini.
Küpsised on väikesed tekstifailid, mis salvestatakse teie arvutisse, kui külastate meie veebilehte. Soovi korral võite küpsised igal ajal kustutada. Selle tulemusena ei pruugi aga mõned funktsioonid enam kasutatavad olla. Küpsiste kustutamise kohta leiate teavet oma veebilehitseja funktsiooni „Abi” alt.
Bosch võimaldab küpsiste kasutamist kontrollida. Selleks klõpsake jaluses olevale lingile „Küpsiste seaded“. Lingi „Küpsiste seaded“ kaudu leiate lisateavet kasutatavate küpsiste kohta. Lisaks saate määrata, milliseid küpsiseid te soovite kasutada.
1. etapis (vajalik) ja 2. etapis (mugavus) mõõdetakse anonüümselt külastatavust, kasutades nn seansiküpsiseid. 3. etapis (statistika) salvestatakse kuni 12 kuuks teie arvutisse küpsis.

2) Kolmandate isikute küpsised


Mõned Boschi veebilehed sisaldavad sisu ja teenuseid teistelt sisuteenuste pakkujatelt (nt YouTube, Facebook, Google, Twitter), kes võivad omakorda kasutada küpsiseid ja aktiivseid komponente. Bosch ei saa mõjutada isikuandmete töötlemist nende pakkujate poolt.
Pange tähele, et kasutatavate küpsiste seadete määramise võimalus, mida pakub Bosch, ei mõjuta teiste sisuteenuste pakkujate (nt YouTube, Facebook, Google, Twitter) küpsiseid ja aktiivseid komponente.
Teavet teie andmete käsitlemise kohta leiate vastava sisuteenuse pakkuja veebilehelt.
Veebianalüüsivahendi WebTrends kasutamine
Külastatavuse mõõtmiseks kasutab Bosch veebianalüüsivahendit WebTrends.
Külastuste andmeid kogutakse anonüümsetena, mis tähendab, et külastust ei saa konkreetse kasutajaga seostada. Selleks muudetakse IP-aadress anonüümseks.
Küpsiseid kasutatakse veebilehe kasutamise analüüsimiseks. Bosch kasutab neid eelkõige andmekvaliteeti parandamiseks. Veebilehtede kasutamise kohta kogutud teave edastatakse Boschi statistikaserverisse (wts.bosch.com) Saksamaal.
Neile anonüümsetele andmetele on juurdepääs vaid volitatud isikutel. Kolmandatele isikutele andmeid ei edastata.

Sotsiaalmeedia pluginate kasutamine seoses sotsiaalmeediaga

1) Facebook

Boschi veebilehtedel kasutatakse ettevõtte Facebook Inc. (Palo Alto, CA, USA) hallatavast sotsiaalvõrgustikust Facebook.com (Facebook) pärinevaid sotsiaalmeedia pluginaid (pluginad). Pluginad on tähistatud Facebooki logoga või nimetusega Facebook, Like (Meeldib) või Share (Jaga).
Kui külastate meie veebisaidi mõnda lehekülge, kus on sellised pluginad, siis algselt on need välja lülitatud. Pluginad on välja lülitatud seni, kuni klõpsate vastaval nupul. Pluginate lubamisel loote ühenduse Facebookiga ja annate nõusoleku andmete edastamiseks Facebookile. Kui olete Facebooki sisse loginud, saab Facebook seostada külastuse teie Facebooki-kontoga. Kui klõpsate vastaval nupul, edastab teie veebilehitseja selle teabe otse Facebookile, kus see salvestatakse.
Teavet selle kohta, milline on andmete kogumise ulatus ja eesmärk, kuidas Facebook andmeid töötleb ja kasutab, millised on teie õigused ja milliseid seadeid saate oma isikuandmete kaitseks määrata, leiate Facebooki andmekaitseteatisest.
Kui te ei soovi, et Facebook koguks meie veebilehe kaudu teie kohta andmeid, peate enne meie veebilehe külastamist end Facebookist välja logima.

2) Google+

Boschi veebilehtedel kasutatakse sotsiaalmeedia pluginaid (pluginad) sotsiaalvõrgust plus.google.com, mida haldab Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, Ameerika Ühendriigid (Google).Pluginad on tähistatud Google+ logoga või nimetusega Google+ või Google plus või +1.
Kui külastate meie veebilehe mõnda lehekülge, kus on sellised pluginad, siis algselt on need välja lülitatud. Pluginad on välja lülitatud seni, kuni klõpsate vastaval nupul. Pluginate lubamisel loote ühenduse Google’iga ja annate nõusoleku andmete edastamiseks Google’ile. Kui olete Google+ sisse loginud, saab Google seostada külastuse teie Google+-kontoga. Kui klõpsate vastaval nupul, edastab teie veebilehitseja selle teabe otse Google’ile, kus see salvestatakse.
Teavet selle kohta, milline on andmete kogumise ulatus ja eesmärk, kuidas Google andmeid töötleb ja kasutab, millised on teie õigused ja milliseid seadeid saate oma isikuandmete kaitseks määrata, leiate Google’i andmekaitseteatisest.Kui te ei soovi, et Google koguks meie veebilehe kaudu teie kohta andmeid, peate enne meie veebilehe külastamist end Google+-ist välja logima.

3) YouTube


Boschi veebilehtedel kasutatakse YouTube’i videoplatvormi, mida haldab YouTube, LLC (901 Cherry Ave. San Bruno, CA 94066 USA). YouTube on platvorm, mis võimaldab taasesitada heli- ja videofaile.
Kui soovite meie veebilehel mõnda sellist faili vaadata/kuulata, loob meie veebilehel olev YouTube’i-mängija ühenduse YouTube’iga, et tagada video- või helifaili tehniline edastus. Kui ühendus YouTube’iga on loodud, edastatakse andmed YouTube’ile.
Teavet selle kohta, milline on andmete kogumise ulatus ja eesmärk, kuidas You Tube andmeid töötleb ja kasutab, millised on teie õigused ja milliseid seadeid saate oma isikuandmete kaitseks määrata, leiate YouTube’i andmekaitseteatisest.

4) Twitter

Boschi veebilehtedel kasutatakse Twitter Inc. (795 Folsom St. Suite 600, San Francisco, CA 94107, USA) hallatavast sotsiaalvõrgustikust Twitter (Twitter) pärinevaid sotsiaalmeedia pluginaid (pluginad). Pluginad on tähistatud Twitteri logoga või nimetusega Tweet.
Kui külastate meie veebilehe mõnda lehekülge, kus on sellised pluginad, siis algselt on need välja lülitatud. Pluginad on välja lülitatud seni, kuni klõpsate vastaval nupul. Pluginate lubamisel loote ühenduse Twitteriga ja annate nõusoleku andmete edastamiseks Twitterile. Kui olete Twitterisse sisse loginud, saab Twitter seostada külastuse teie Twitteri-kontoga. Kui klõpsate vastaval nupul, edastab teie veebilehitseja selle teabe otse Twitterisse, kus see salvestatakse.
Teavet selle kohta, milline on andmete kogumise ulatus ja eesmärk, kuidas Twitter andmeid töötleb ja kasutab, millised on teie õigused ja milliseid seadeid saate oma isikuandmete kaitseks määrata, leiate Twitteri andmekaitseteatisest.

Välislinkide kasutamine

Boschi veebilehed võivad sisaldada linke kolmandate isikute veebilehtedele, mida haldavad sisuteenuste pakkujad, kes ei ole meiega seotud. Kui olete lingil klõpsanud, ei saa me lingil (näiteks linki sisaldava lehe IP-aadressi või URL-aadressi) klõpsamisel edastatavate isikuandmete kogumist, säilitamist või töötlemist enam mingil viisil mõjutada, kuna kolmandate isikute tegevus on oma olemuselt väljaspool meie kontrolli. Seega ei saa me võtta vastutust isikuandmete kolmandate isikute poolse töötlemise eest.
Isikuandmete kasutamine ja avaldamine ning eesmärgi määratlemine
Bosch või Boschiga lepingu sõlminud teenusepakkuja kasutab teie isikuandmeid veebilehtede tehnilise haldamise, kliendihalduse, tooteuuringute, Boschile saadetud päringute ja turustamisega seotud eesmärkidel ning ainult sellises ulatuses, mis on nende eesmärkidega seoses vajalik. Meie töötajad ja Boschiga lepingu sõlminud teenusepakkujad on kohustatud säilitama konfidentsiaalsuse ning järgima Eesti isikuandmete kaitse seaduse sätteid. Lisaks sellele tagatakse vastavus kõikidele asjakohastele tehnilistele ja korralduslikele meetmetele.

Turvalisus

Bosch kasutab turvameetmeid meie kontrolli all olevate andmete kaitsmiseks manipuleerimise, kaotsimineku, hävimise, loata juurdepääsu ja loata avaldamise eest. Meie turvameetmeid tõhustatakse pidevalt vastavalt tehnoloogia arengule.

Reklaam

Kui olete andnud meile sõnaselge nõusoleku oma isikuandmete kasutamiseks reklaami eesmärgil, kasutame teie edastatud isikuandmeid selleks, et anda teile teavet meie toodete ja teenuste kohta ning vajaduse korral kaasata teid toodete ja teenustega seotud uuringutesse. Kui olete andnud nõusoleku oma andmete selliseks kasutamiseks, kuid ei soovi enam Boschilt reklaami saada, võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta. Seejärel teie andmete kasutamine kustutatakse või vajadusel blokeeritakse, kui see peaks osutuma vajalikuks arvete esitamise või raamatupidamise jaoks.

Nõusoleku tagasivõtmine

Igal ajal võite tagasi võtta ka isikuandmete kogumiseks, töötlemiseks ja kasutamiseks antud nõusoleku.
Isikuandmed kustutakse, kui nõusolek nende säilitamiseks tühistatakse, kui isikuandmete teadmine ei ole enam selleks kasutusotstarbeks vajalik või kui isikuandmete säilitamine ei ole lubatud seadusest tulenevatel põhjustel.
Sellisel juhul teie isikuandmed kustutatakse. Arvete saatmise ja raamatupidamisega seotud andmeid see ei mõjuta.

Kontakt

Isikuandmete töötlemisega seotud teabe saamiseks, ettepanekute tegemiseks ja kaebuste esitamiseks võite võtta ühendust meie kontserni andmeturbespetsialistiga.

Kui vaatamata meie püüdlustele tagada andmete õigsus ja täpsus esineb teie andmetes ebatäpsusi, siis kõrvaldame need kohe vastavalt teie sooviavaldusele.

Andmeturbespetsialist

Karl Wiren
Karl.wiren@fi.bosch.com
Robert Bosch Oy
Äyritie 8 E
FI-01510 Vantaa
SOOME